XXXV
Eskola Kanpaina

Txandak

TXANDAK IZABA

TXANDAK OTSAGABIA

DATAK

TXANDA 1*

TXANDA 1 *

Urtarrilaren 7tik (ASTELEHENA) Urtarrilaren 11ra

TXANDA 2

TXANDA 2

Urtarrilaren 13tik Urtarrilaren 18ra

TXANDA 3

TXANDA 3

Urtarrilaren 20tik Urtarrilaren 25era

TXANDA 4

TXANDA 4

Urtarrilaren 27tik Otsailaren 1era

TXANDA 5

TXANDA 5

Otsailaren 3tik Otsailaren 8ra

TXANDA 6

TXANDA 6

Otsailaren 10etik Otsailaren 15era

TXANDA 7

TXANDA 7

Otsailaren 17tik Otsailaren 22ra

TXANDA 8

TXANDA 8

Otsailaren 24tik Martxoaren 1era

TXANDA 9 **

TXANDA 9**

Martxoaren 3tik Martxoaren 8ra

TXANDA 10

TXANDA 10

Martxoaren 10etik Martxoaren 15era

TXANDA 11

TXANDA 11

Martxoaren 17tik Martxoaren 22ra

TXANDA 12

 

Martxoaren 24tik Martxoaren 29ra

TXANDA 13

 

Martxoaren 31tik Apirilaren 5era

TXANDA 14

 

Apirilaren 7tik Apirilaren 12ra

* Lehen txandan, urtarrilaren 7 eta 11 artekoan, lau eski-egun soilik eskaintzen dira. Kasu honetan, partehartzaile bakoitzak 120,00 € ordainduko ditu.

** Bederatzigarren txanda, martxoaren 3 eta 8 artekoa, ihauteri-astea, ez da egokituko aurreinskripzioan aste horretan parte hartu ezina adierazi duen ikastetxeari.

.

ERRONKARIBARRA (Izaba, Urzainki, Erronkari edo Garde)

1 TXANDA: 07/01/2019-11/01/2019 - 4 DIAS/4 EGUN

PAMPLONA-IRUÑEA SAN JUAN DE LA CADENA

CORELLA ALHAMA

PAMPLONA-IRUÑEA SANTO TOMAS DOMINICAS

ZIZUR MAYOR CAMINO DE SANTIAGO

ZIZUR TXIKIA SAN FERMIN IKASTOLA

BARAÑAIN LOS SAUCES-SAHATS

2 TXANDA: 13/01/2019-18/01/2019

PAMPLONA-IRUÑEA DOÑA MAYOR DE NAVARRA

MURILLO DEL FRUTO RAIMUNDO LANAS

DONEZTEBE MENDAUR

BARAÑAIN EULZA

ETXARRI-ARANATZ ANDRA MARI IKASTOLA DBH

ESTELLA-LIZARRA TIERRA ESTELLA-LIZARRALDEA

PAMPLONA-IRUÑEA EUNATE BHI

3 TXANDA: 20/01/2019-25/01/2019

ZIZUR NAGUSIA ERRENIEGA

BERIAIN CP

PAMPLONA-IRUÑEA EL LAGO DE MENDILLORRI

PAMPLONA-IRUÑEA SANTA CATALINA-SANTISIMO SACRAMENTO

FONTELLAS ARGIA IKASTOLA

MONTEAGUDO HONORIO GALILEA

PAMPLONA-IRUÑEA AZPILAGAÑA

CORELLA CIUDAD DE CORELLA

ZANGOZAKO IKASTOLA

4 TXANDA: 27/01/2019-01/02/2019

MARCILLA SAN BARTOLOME

MARCILLA MARQUES DE VILLENA

VILLAFRANCA EL CASTELLAR

PAMPLONA-IRUÑEA JOSE MARIA DE HUARTE

TUDELA COMPAÑÍA DE MARIA

ESTELLA-LIZARRA LIZARRA IKASTOLA

BURLATA ERMITABERRI

5 TXANDA: 03/02/2019-08/02/2019

RONCAL JULIAN GAYARRE

RONCAL DBH ERRONKARI

PAMPLONA-IRUÑEA EL MOLINO

GOIZUETA ANDRES NARBARTE "XALTO"

LEITZA AMAZABAL BHI

SANGÜESA LUIS GIL

PAMPLONA-IRUÑEA LICEO MONJARDIN

AÑORBE

AOIZ SAN MIGUEL

6 TXANDA: 10/02/2019-15/02/2019

PAMPLONA-IRUÑEA ELORRI IP

ETXARRI ARANATZ ANDRA MARI IKASTOLA LH

SARRIGUREN SANTA MARIA LA REAL

NOAIN ELORTZIBAR

SUNBILLA

LEGASA

SALDIAS

ITUREN

ORKOIEN AUZALAR

ESTELLA-LIZARRA REMONTIVAL PAI

7 TXANDA: 17/02/2019-22/02/2019

PUENTE LA REINA GARES CP-IP

JAUNTSARATS OIHANZABAL

LARRAINTZAR IRURITA GOTZAINA

CORTES CERRO DE LA CRUZ

CORTES BARDENAS REALES

ABARZUZA

ALLO

ANCIN

ARRONIZ

DICASTILLO

OTEIZA

VILLATUERTA

LOS ARCOS

ZUDAIRE

PAMPLONA-IRUÑEA SANTA TERESA

8 TXANDA: 24/02/2019-01/03/2019

ESTELLA-LIZARRA REMONTIVAL D

PAMPLONA-IRUÑEA MENDIGOITI

PAMPLONA-IRUÑEA NUESTRA SEÑORA DEL HUERTO

PAMPLONA-IRUÑEA ANASAPS

PAMPLONA-IRUÑEA ESCLAVAS SAGRADO CORAZON

PAMPLONA-IRUÑEA SAN IGNACIO

BERRIOZAR MENDIALDEA II

9 TXANDA: 03/03/2019-08/03/2019

PAMPLONA-IRUÑEA HIJAS DE JESUS

BERA LABIAGA IKASTOLA

RIBAFORADA SAN BARTOLOME

CINTRUENIGO OTERO DE NAVASCUES

BERA SAGRADO CORAZON-JESUSEN BIHOTZA

OLITE PRINCIPE DE VIANA

ANDOSILLA VIRGEN DE LA CERCA

AZAGRA FRANCISCO ARBELOA

TUDELA LA ATALAYA

10 TXANDA: 10/03/2019-15/03/2019

ALMANDOZ

AMAIUR

ARIZKUN

ARRAIOZ

ERRATZU

GARTZAIN

IRURITA

ORONOZ

ZIGA

URDAZUBI-ZUGARRAMURDI

LEITZA ERLETA

URROZ-VILLA CP

TUDELA BENJAMIN DE TUDELA

PAMPLONA-IRUÑEA SAGRADO CORAZON

ESTELLA-LIZARRA ONCINEDA

11 TXANDA: 17/03/2019-22/03/2019

TAFALLA GARCES DE LOS FAYOS IKASTOLA

PAMPLONA-IRUÑEA BASOKO

IRURTZUN ATAKONDOA

UHARTE ARAKIL

ITURMENDI

URDIAIN

PAMPLONA-IRUÑEA PLAZA DE LA CRUZ

PAMPLONA AMAIUR IKASTOLA

12 TXANDA: 24/03/2019-29/03/2019

PAMPLONA-IRUÑEA CARDENAL ILUNDAIN

PAMPLONA-IRUÑEA JASO IKASTOLA

PERALTA RIBERA DEL ARGA

PERALTA JUAN BAUTISTA IRURZUN

ABLITAS SAN BABIL

TUDELA GRISERAS

PAMPLONA-IRUÑEA JULIO CARO BAROJA

VILLABA-ATARRABIA ATARGI

13 TXANDA: 31/03/2019-05/04/2019

CASTEJON DOS DE MAYO

FUSTIÑANA SANTOS JUSTO Y PASTOR

CABANILLAS SAN JUAN DE JERUSALEN

MURCHANTE MARDONES Y MAGAÑA

TUDELA MONTE SAN JULIAN

TUDELA HUERTAS MAYORES

VALTIERRA FELIX ZAPATERO

PAMPLONA-IRUÑEA SANDUZELAI

SAN ADRIAN ALFONSO X EL SABIO

CÁRCAR VIRGEN GRACIA

DONEZTEBE SAN MIGUEL

14 TXANDA: 07/04/2019-12/04/2019

BARAÑAIN SANTA LUISA DE MARILLAC

MENDAVIA JOAQUÍN ROMERA

TUDELA LA ANUNCIATA

PAMPLONA-IRUÑEA MENDILLORRI

ANTSOAIN EZKABA

SARRIGUREN MONJARDIN LAS HAYAS

ZARAITZU IBARRA (Otsagabía edo Orontze)

1 TXANDA: 07/01/2019-11/01/2019 - 4 DIAS/4 EGUN

ELIZONDO BAZTAN IKASTOLA

ELIZONDO IP

PAMPLONA IRUÑEA PADRE MORET IRUBIDE

2 TXANDA: 13/01/2019-18/01/2019

BARAÑAIN ALAITZ

PAMPLONA-IRUÑEA ITURRAMA

AYEGUI MATER DEI

3 TXANDA: 20/01/2019-25/01/2019

BURLADA IBAIALDE

ZIZUR MAYOR CATALINA DE FOIX

IBERO ISTERRIA

4 TXANDA: 27/01/2019-01/02/2019

PAMPLONA-IRUÑEA HEGOALDE IKASTOLA

BERRIOZAR MENDIALDEA I

PAMPLONA-IRUÑEA ROCHAPEA

5 TXANDA: 03/02/2019-08/02/2019

PAMPLONA-IRUÑEA SAN FRANCISCO

TAFALLA MARQUES DE LA REAL DEFENSA

BARASOAIN MARTIN AZPILICUETA

CASCANTE SANTA VICENTA MARIA

6 TXANDA: 10/02/2019-15/02/2019

LUMBIER SAN JUAN

MONREAL SANTA BÁRBARA

FALCES ALVARA ALVAREZ

VILLABA-ATARRABIA LORENZO GOICOA

7 TXANDA: 17/02/2019-22/02/2019

PAMPLONA-IRUÑEA NAVARRO VILLOSLADA

8 TXANDA: 24/02/2019-01/03/2019

ORKOIEN SAN MIGUEL

ARTAJONA URRACA REINA

PITILLAS CPEIP

LARRAGA SAN MIGUEL

MILAGRO NUESTRA SEÑORA DEL PATROCINIO

10 TXANDA: 10/03/2019-15/03/2019

ALTSASU IÑIGO ARITZA

TUDELA ELVIRA ESPAÑA

11 TXANDA: 17/03/2019-22/03/2019

PAMPLONA-IRUÑEA SAN CERNIN

Antolatzaileak

Laguntzaileak