XXXVII Ipar Eskiko Eskola Kanpaina

Txandak

TXANDAK IZABA

TXANDAK OTSAGABIA

DATAK

IHAUTERI TXANDA

 

Otsailaren 16tik Otsailaren 19ra

TXANDA 6

TXANDA 6

Otsailaren 22tik Otsailaren 26ra

TXANDA 7

TXANDA 7

Martxoaren 1etik Martxoaren 5era

TXANDA 8

TXANDA 8

Martxoaren 8tik Martxoaren 12ra

SAN JOSE TXANDA

SAN JOSE TXANDA

Martxoaren 14tik Martxoaren 18ra

TXANDA 9 

TXANDA 9

Martxoaren 22tik Martxoaren 26ra

TXANDA 10

TXANDA 10

Apirilaren 12tik Apirilaren 16ra

TXANDA 11

TXANDA 11

Apirilaren 19tik Apirilaren 23ra

TXANDA 12

TXANDA 12

Apirilaren 26tik Apirilaren 30era

ISABA/IZABA

IHAUTERI T(x)ANDA CARNAVAL: 15/02/2021-19/02/2021 
PAMPLONA-IRUÑEA ESCLAVAS SAGRADO CORAZON
LARRAGA SAN MIGUEL
CABANILLAS SAN JUAN DE JERUSALEN
6 T(X)ANDA: 22/02/2021 - 26/02/2021
ORKOYEN SAN MIGUEL
SARRIGUREN IES-BHI
7 T(X)ANDA: 01/03/2021 - 05/03/2021
BERA RICARDO BAROJA
AZAGRA FRANCISCO ARBELOA
PAMPONA-IRUÑEA SAN FRANCISCO 
8 T(X)ANDA: 08/03/2021 - 12/03/2021
PAMPLONA-IRUÑEA SAN CERNIN
PAMPLONA-IRUÑEA ANASAPS
SAN JOSE T(x)ANDA SAN JOSE: 14/03/2021-18/03/2021 (Igandea-Osteguna) (Domingo-Jueves)
PUENTE LA REINA - GARES
ZIZUR MAYOR CAMINO DE SANTIAGO
ITURMENDI ARRANO BELTZA
URDIAIN
UHARTE ARAKIL
9 T(X)ANDA: 22/03/2021 - 26/03/2021
PAMPLONA-IRUÑEA SANDUZELAI
PAMPLONA JOSE MARIA DE HUARTE
VILLAVA-ATARRABIA LORENZO GOICOA
10 T(X)ANDA: 12/04/2021 - 16/04/2021
ANTSOAIN EZKABA
PAMPLONA-IRUÑEA SAN JUAN DE LA CADENA
11 T(X)ANDA: 19/04/2021 - 23/04/2021
PAMPLONA-IRUÑEA SAN IGNACIO
12 T(X)ANDA: 26/04/2021 - 30/04/2021
PAMPLONA ITURRAMA CPEIP
ORKOIEN AUZALAR
OLITE PRINCIPE DE VIANA
PAMPLONA-IRUÑEA MENDIGOITI

OCHAGAVIA / OTSAGABIA

6 T(X)ANDA: 22/02/2021 - 26/02/2021
TUDELA MONTE SAN JULIAN
PAMPLONA-IRUÑEA EL LAGO DE MENDILLORRI
LUMBIER-ILUNBERRI SAN JUAN
7 T(X)ANDA: 01/03/2021 - 05/03/2021
ZIZUR MAYOR CATALINA DE FOIX
VALTIERRA FELIX ZAPATERO
8 T(X)ANDA: 08/03/2021 - 12/03/2021
PAMPLONA-IRUÑEA JASO IKASTOLA
SAN JOSE T(x)ANDA SAN JOSE: 14/03/2021-18/03/2021 (Igandea-Osteguna) (Domingo-Jueves)
ZUDAIRE LAS AMESCOAS
TAFALLA GARCES DE LOS FAYOS
9 T(X)ANDA: 22/03/2021 - 26/03/2021
DONEZTEBE MENDAUR
ANDOSILLA VIRGEN DE LA CERCA
10 T(X)ANDA: 12/04/2021 - 16/04/2021
PAMPLONA-IRUÑEA EUNATE BHI
SARRIGUREN JOAKIN LIZARRAGA
11 T(X)ANDA: 19/04/2021 - 23/04/2021
SARRIGUREN JOAKIN LIZARRAGA
12 T(X)ANDA: 26/04/2021 - 30/04/2021
PAMPLONA-IRUÑEA AMAIUR IKASTOLA

Antolatzaileak

Laguntzaileak